Promuj to ogłoszenie

praca magazynier

Data dodania: 2020-03-25 08:12:12ID: 521287

501Pokaż numer[email protected]

Firma ORPAK z siedzibą w Szpiegowie zatrudni pracownika na stanowisko MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Zadania:

- załadunek, rozładunek, odbiór i rozmieszczenie towaru na magazynie;

- przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji magazynowej;

- prawidłowe przechowywanie materiałów w magazynie;

- kontrola zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym;

- dbanie o porządek na magazynie;

- dbanie o stan techniczny powierzonych urządzeń transportu wewnętrznego;
Oczekiwania:
- Uprawnienia na wózki widłowe
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
Oferujemy:
- Możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju zawodowego
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Na aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ORPAK Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą Szpiegowo 30, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.