Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. wentylacji

Data dodania: 2020-02-13 15:10:13ID: 519896

882Pokaż numer[email protected]

Firma Nowatermia Nowak Sp. Komandytowa ? wyłączny dystrybutor pomp ciepła marki Thermia w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem oraz rozszerzeniem profilu firmy poszukuje kandydatów na stanowisko :

Oczekiwania:
? Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
? doświadczenie w branży
? dobre umiejętności sprzedażowe
? łatwość nawiązywania kontaktów,
? umiejętność organizacji własnej pracy i chęć rozwoju
? prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska:
? budowanie sieci sprzedaży na terenie Polski
? budowanie trwałych relacji z klientami
? obsługa handlowa oraz techniczna klienta

Oferujemy:
? atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
? system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży
? narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
? dobrą atmosferę wewnątrz zgranego zespołu
? stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

CV proszę wysyłać na adres e-mail: [email protected]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nowatermia Nowak Spółka Komandytowa z siedzibą we Włocławku, ul Duninowska 4, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)?. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.