Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
11:56, 27.03.2020
W pracy spędzamy 1/3 część dnia. Przestrzeń i otoczenie, w którym przebywamy, ma ogromny wpływ zarówno na nasze samopoczucie, jak i na efektywność pracy. Sposób aranżacji wnętrza oraz otaczające nas przedmioty wpływają na funkcjonowanie pracowników biura. Aranżacja biura to spore wyzwanie. Trzeba się zastanowić, jak wyobrażamy sobie biuro za kilka lub kilkanaście lat. Nie będziemy przecież zmieniać jego aranżacji co rok lub czy co dwa lata.
10:04, 26.03.2020
Choroba zwana fenyloketonurią jest wrodzonym schorzeniem układu metabolicznego. Jest dziedziczona przez dziecko i ma swoje podłoże genetyczne. Chorzy rodzice przekazują chorobę swoim dzieciom, natomiast nie można się nią zarazić. Na czym polega i jak ją leczyć?
08:46, 26.03.2020
Kredyt konsolidacyjny to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wpadły w spiralę zadłużeń, które cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego! Pomaga odzyskać płynność finansową i ratuje domowy budżet. Do tego pozwala spłacać zobowiązanie w jednej, wygodnej racie i wydłuża termin spłaty. Jak skonsolidować kredyty?
14:31, 25.03.2020
Każdy z nas marzy o posiadaniu niewielkiego domku letniskowego, który powoli choć na chwilę uciec od zgiełku miasta. W tym celu wielu Polaków decyduje się na zakup działki w jednej z malowniczych części naszego kraju, a także wybudowaniu tam niewielkiego domku letniskowego. Spoglądając na trendy w architekturze, wysoko w rankingu plasują się drewniane domki. Te funkcjonalne konstrukcje doskonale wtapiają się w tło, a także nawiązują do tradycji panujących w danym regionie. Na polskim rynku większość tego typu konstrukcji wykonywana jest przez firmę Eko Architektura, która za cel postawiła sobie spełnienie marzeń naszych rodaków. Jej dyrektor – Przemysław Bacewicz zgodził się odpowiedzieć na kilka spośród naszych pytań.
09:30, 25.03.2020
Kolokacja serwerów to bardzo przydatna usługa dla dużych i mniejszych firm. Obecnie coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie z takiej możliwości, głównie ze względu na obniżenie kosztów i wprowadzenie bezpieczeństwa cybernetycznego. Na czym polega kolokacja serwerów i dlaczego warto z niej skorzystać? Oto krótki poradnik.
09:21, 25.03.2020
Miłośnicy książkowych horrorów doskonale wiedzą, jak trudno jest czasami znaleźć książkę, która będzie wciągająca, a do tego zapewni odpowiednią rozrywkę. Dodatkowo ceny nowych tytułów w popularnych księgarniach bardzo często przewyższają budżet, jaki czytelnik chce przeznaczyć na zakupy.
00:01, 25.03.2020
„BARTNIK KUJAWSKI” to rodzinna firma z tradycjami. Zajmujemy się skupem, sprzedażą oraz konfekcjonowaniem miodu i produktów pszczelich. Dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami z pszczelarzami indywidualnymi, kołami i związkami pszczelarskimi. Zapraszamy do współpracy
12:16, 24.03.2020
Przysłonięte roletą okno nie tylko nadaje pomieszczeniu przytulnego charakteru, ale też doskonale uzupełnia jego aranżację. Zadaniem rolety jest również rozproszenie światła lub całkowite zaciemnienie pomieszczenia. W bogatej ofercie rynkowej dostępne są liczne rolety dekoracyjne. Poniżej można znaleźć krótki opis najbardziej popularnych modeli, który z pewnością będzie cenną wskazówką przed zakupem rolet.
08:02, 24.03.2020
Utknąłeś poza granicami kraju? Możesz wrócić do Polski specjalnym czarterem PLL LOT. Jeśli miejsce, w którym przebywasz, nie znajduje się na liście LOT, należy wypełnić specjalny formularz, gdzie zbierane są informacje o zapotrzebowaniach na rejsy.
15:10, 23.03.2020
Ból brzucha, biegunka czy utrzymujący się brak apetytu to tylko niektóre objawy mogące świadczyć o nieswoistym zapaleniu jelit. Nazywamy tak grupę chorób autoimmunologicznych, które występują w dolnym odcinku układu pokarmowego i cechują się naprzemiennymi okresami zaostrzeń i remisji. Co warto wiedzieć o nieswoistym zapaleniu jelit?
REKLAMA
13:28, 23.03.2020
Polska aplikacja Dobre wsparcie, nagrodzona przez Komisję Europejską i stworzona z udziałem samorządu, teraz pomoże w niesieniu pomocy osobom niesamodzielnym i będącym w kwarantannie. Jej twórcy przyrównują ją do aplikacji Ubera.
12:55, 23.03.2020
Dziś żeby znaleźć dobry serwis samochodowy to nieraz trzeba się dobrze naszukać. Czasami potrzebujemy coś zrobić już w danej chwili, ale niestety do serwisu samochodowego trzeba się umówić. Nowoczesne serwisy, ich wiedza, sprzęt oraz doświadczenie mechaników zapewnią klientom spokój. Czym zajmuje się serwis samochodowy? Jakie czynności wykonują profesjonalni mechanicy, żeby nasz samochód był zadbany i zawsze sprawny?
00:00, 23.03.2020
Nie od dziś wiadomo, że podróżowanie rozwija nasze horyzonty i kształtuje charakter. Nie zawsze jednak mamy czas lub zaplecze finansowe aby realizować nasze marzenia.
12:30, 20.03.2020
Skuteczna promocja to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy. Nawet najatrakcyjniejsze ceny i duży asortyment nie pomogą, gdy przedsiębiorstwo nie jest znane wśród ludzi. Skąd bowiem potencjalny klient ma wiedzieć, że taka firma istnieje i funkcjonuje? Oczywiste jest, iż w rozpoznawalności przedsiębiorstw pomagają kampanie reklamowe, jednak bardzo ważnym elementem, zwłaszcza na rynku lokalnym są firmowe gadżety. Ich zaletą jest niewielki koszt pozyskania, natomiast efekt wykorzystania ich na festynach czy podczas wizyt klientów może przynieść zaskakująco pozytywny rezultat. Jakie cechy drobnych gadżetów warto wziąć pod uwagę?
08:53, 20.03.2020
Korzystanie z usług wypożyczalni samochodów to ogromna wygoda, ale też ryzyko trafienia na nierzetelną firmę. Nasz poradnik ułatwi wybranie dobrej wypożyczalni, która zagwarantuje ci przystępne ceny na wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy.
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone