Lakiernik samochodowy R40/0676-302/20

Miejsce pracy: Kazimierza Wielkiego 6B, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: remonty powierzchni nadwozi samochodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 27.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Zawód:
    • Lakiernik samochodowy (wymagany staż - lata: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie zawodowe 1 rok
      Pracodawca: AUTO SERWIS RADEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Kazimierza Wielkiego 6B, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-p
      Osoba do kontaktu: Tomasz Nowak
      Numer telefonu: 501-852-302, 54 233-35-59
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Produkcja metalowych wyrobów gotowych użytku domowego, sanitarnego, biurowego, akcesoriów do odzieży. Obsługa prasy krawędziowej.
      StPr/20/0713
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      wykonywanie manicure
      StPr/20/0683
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjestwa
      StPr/20/0684

      ocieplanie budynków
      StPr/20/0685
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      prace wykończeniowe
      StPr/20/0686

      StPr/20/0687

      praca w domu pomocy społecznej
      StPr/20/0688
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      - dobór rozwiązań technicznych (automatyka, elektryka), - projektowanie systemów sterowania automatyką przemysłową, - projektowanie tras kablowych, - projektowanie szaf sterowniczych i zasilających, -
      StPr/20/0689
      wynagrodzenie od 3 200 - 6 000 PLN

      - codzienna kontrola sprzętu i oprogramowania (DCS, PLC, ESD); - udział w prowadzonych konsultacjach technicznych; - wykrywanie nieprawidłowości w systemach, usuwanie usterek; - opracowywanie dokument
      StPr/20/0690
      wynagrodzenie od 4 000 - 6 000 PLN

      montaż blachy na dachach domów jednorodzinnych
      StPr/20/0691
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN