Ślusarz- kierowca R23/0643-285/20

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - wykonywanie elementów wentylacji konstrukcji stalowych, prace ślusarskie, - dbanie o pojazdy służbowe, kontrola ważności dokumentów pojazdów słuzbowych, - realizacja zaopatrzenia firmy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.03.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Zawód:
    • Kierowca samochodu ciężarowego
    • Kierowca samochodu osobowego
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy B, BE
      • uprawnienia na przewóz osób
      • prawo jazdy CE
      • uprawnienia na przewóz rzeczy
        Wymagania pożądane
        Zawód:
        • Ślusarz*
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykszt. min. średnie techniczne; doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem; prawo jazdy kat. B, B, B+E, C, C+E; kurs dokształcający na przewóz rzeczy i osób; umiejętność: spawania
          Pracodawca: G+P IZOMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: SMOCZA 5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Wioletta Pilarska
          Numer telefonu: 54 232-08-40
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy, świadectwo szkolne, posiadane dokumenty
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
          - organizacja gospodarki magazynowej, - zapewnienie sprawnego przebiegu procesów magazynowych, - rozmieszczanie towaru na magazynie zgodnie z jego przypisaną lokalizacją, - prowadzenie dokumentacji magazynowej, - współpraca z działami zaopatrzenia, księgowości.
          StPr/20/0722
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          Produkcja metalowych wyrobów gotowych użytku domowego, sanitarnego, biurowego, akcesoriów do odzieży. Obsługa prasy krawędziowej.
          StPr/20/0713
          wynagrodzenie od od 17 PLN

          wykonywanie manicure
          StPr/20/0683
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjestwa
          StPr/20/0684

          ocieplanie budynków
          StPr/20/0685
          wynagrodzenie od od 3 200 PLN

          prace wykończeniowe
          StPr/20/0686

          StPr/20/0687

          praca w domu pomocy społecznej
          StPr/20/0688
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          - dobór rozwiązań technicznych (automatyka, elektryka), - projektowanie systemów sterowania automatyką przemysłową, - projektowanie tras kablowych, - projektowanie szaf sterowniczych i zasilających, -
          StPr/20/0689
          wynagrodzenie od 3 200 - 6 000 PLN

          - codzienna kontrola sprzętu i oprogramowania (DCS, PLC, ESD); - udział w prowadzonych konsultacjach technicznych; - wykrywanie nieprawidłowości w systemach, usuwanie usterek; - opracowywanie dokument
          StPr/20/0690
          wynagrodzenie od 4 000 - 6 000 PLN