Sprzedawca INW8/0350/20

Miejsce pracy: KOMUNALNA 2, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klientów, dbanie o ekspozycję produktu na sali sprzedaży oraz o dobry wizerunek sklepu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 17.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 1 350 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Sprzedawca*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykszt. zasadnicze zawodowe, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, 1/2 etatu w godz. 09.00-21.00, komunikatywność, wysoka kultura osobista
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: CCC SPÓŁKA AKCYJNA
      Adres: KOMUNALNA 2, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Sieradzka
      Numer telefonu: (54) 413-70-86
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      StPr/20/0235
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      obsługa gości hotelu Ratuszowy
      StPr/20/0391
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      - utrzymanie sprawności sprzętu oraz wyposażenia znajdującego się w budynku, - sprzątanie i odśnieżanie terenu podległego, - dbanie o czystość.
      StPr/20/0392
      wynagrodzenie od od 650 PLN

      sprzedaż artykyłów w markecie Mrówka
      StPr/20/0393

      prace magazynowe w markecie Mrówka
      StPr/20/0394

      praca w markecie Mrówka
      StPr/20/0395

      StPr/20/0396

      StPr/20/0398

      obsługa zautomatyzowanego węzła betoniarskiego
      StPr/20/0399

      wykonywanie szalunków do wyrobów prefabrykowanych
      StPr/20/0401