Referent ds. informatycznych R29/0349-179/20

Miejsce pracy: Papieżka 89, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - administrowanie strony BIP i systemów informatycznych, - prowadzenie elektronicznego naboru, - prowadzenie SIO, - utrzymanie sprawności sprzętu komputerowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 1 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Zawód:
      • Technik informatyk*
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykszt. średnie zawodowe lub wyższe umożliwiające wykonywanie zadań na wskazanym stanowisku, niekaralność, znajomość systemów operacyjnych oraz serwerowych, znajomość zagadnień technicznych związanych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11
        Adres: Papieżka 89, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Dariusz Pokrywczyński
        Numer telefonu: 54 233-12-33
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwestionariusz osobowy, oświadczenie o niekaralności. Dokumenty należy składać osobiście w
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta
        StPr/20/0235
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        obsługa gości hotelu Ratuszowy
        StPr/20/0391
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        - utrzymanie sprawności sprzętu oraz wyposażenia znajdującego się w budynku, - sprzątanie i odśnieżanie terenu podległego, - dbanie o czystość.
        StPr/20/0392
        wynagrodzenie od od 650 PLN

        sprzedaż artykyłów w markecie Mrówka
        StPr/20/0393

        prace magazynowe w markecie Mrówka
        StPr/20/0394

        praca w markecie Mrówka
        StPr/20/0395

        StPr/20/0396

        StPr/20/0398

        obsługa zautomatyzowanego węzła betoniarskiego
        StPr/20/0399

        wykonywanie szalunków do wyrobów prefabrykowanych
        StPr/20/0401