Pracownik ds. ksiegowości i rachunkowości R28/0341-178/20

Miejsce pracy: STODÓLNA 39/41/2, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pomoc w prowadzeniu księgowości
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 17.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, ekonomiczne
        Zawód:
        • Pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane ekonomiczne, znajomość obsługi komputera
          Pracodawca: BIURO ZARZĄDZANIA I OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI BIUKOM DOROTA BIAŁACHOWSKA
          Adres: STODÓLNA 39/41/2, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorski
          Osoba do kontaktu: Monika Balcerak
          Numer telefonu: 533-923-495, 54 411-72-66
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: dni robocze, Godziny : 8:00-14:00
          StPr/20/0235
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          obsługa gości hotelu Ratuszowy
          StPr/20/0391
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          - utrzymanie sprawności sprzętu oraz wyposażenia znajdującego się w budynku, - sprzątanie i odśnieżanie terenu podległego, - dbanie o czystość.
          StPr/20/0392
          wynagrodzenie od od 650 PLN

          sprzedaż artykyłów w markecie Mrówka
          StPr/20/0393

          prace magazynowe w markecie Mrówka
          StPr/20/0394

          praca w markecie Mrówka
          StPr/20/0395

          StPr/20/0396

          StPr/20/0398

          obsługa zautomatyzowanego węzła betoniarskiego
          StPr/20/0399

          wykonywanie szalunków do wyrobów prefabrykowanych
          StPr/20/0401