Zamknij
REKLAMA

W domu wybuchł gaz. 67-letni mężczyzna uwięziony pod gruzami!

13:15, 22.10.2019 | D.W.
REKLAMA
Skomentuj

W domu jednorodzinnym doszło do wybuchu gazu. W zawalonym budynku został uwięziony 67-letni mężczyzna. Po uwolnieniu, z obrażeniami twarzy i rąk został przetransportowany do szpitala.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w miniona sobotę (19 października) w miejscowości Dąbrówka, w gminie Kikół, w powiecie lipnowskim. Około południa dysponent Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w domu jednorodzinnych doszło do wybuchu gazu.

Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej z Lipna, jednostka ratowniczo-poszukiwawcza z Chełmży oraz strażacy-ochotnicy z Kikoła. Strażacy musieli szybko wydobyć z zawalonego budynku jednego z mieszkańców, który w wyniku wybuchu został poszkodowany i uwięziony w piwnicy. Obecni na miejscu pracownicy służby medycznej zdecydowali o wezwaniu na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, gdyż z ustaleń wynikało, że mężczyzna ma poważne oparzenia twarzy i rąk. 67-latek został zabrany śmigłowcem do szpitala we Włocławku.

Z informacji do których dotarliśmy wynika ,że drugi z mężczyzn, który w chwili wybuchu znajdował się w domu zdołał o własnych siłach wydostać się z budynku. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń ciała.

Dom nie nadaje się do zamieszkania. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zamieszkujący budynek mężczyźni mieli w piwnicy dwie butle gazowe, a do wybuchu doszło z powodu rozszczelnienia się instalacji gazowej. Szczegóły ma teraz wyjaśnić prowadzone w tej sprawie postępowanie.

[ALERT]1571740020139[/ALERT]

 

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

QQ

2 0

Tytuł jakby straż dalej nie mogła go wydostać. Grunt że wszyscy przeżyli, szkoda mieszkania. Ładnie musiało *%#)!& 13:30, 22.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone