Zamknij
REKLAMA

ANWIL wystawcą wraz z innymi spółkami Grupy ORLEN

11:53, 10.02.2020 | K.P.
REKLAMA
Skomentuj
Fot. ANWIL S.A.

Grupa Kapitałowa ORLEN była partnerem honorowym IV edycji Centralnych Targów Rolniczych, które odbyły się w dniach 31 stycznia – 2 lutego 2020 r. w Nadarzynie. Uczestnicy mogli zapoznać się z szeroką ofertą Grupy ORLEN skierowaną do sektora rolniczego, w tym z kartami paliwowymi FLOTA (PKN ORLEN), instalacjami zbiornikowymi na LPG (ORLEN Paliwa), olejami dla rolnictwa Platinum Agro (ORLEN OIL) oraz nawozami azotowymi (ANWIL) i solą paszową (IKS Solino).

Tematem tegorocznej edycji targów była prezentacja najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych w obszarze zarządzania gospodarstwem. Obecnie GK ORLEN angażuje się w coraz większą liczbę projektów badawczo-eksploatacyjnych, wspierających polskie rolnictwo, mających na celu dobranie najlepszego dla danego urządzenia środka smarnego lub dopłaty do zakupu paliwa. Od marca 2019 roku trwa realizacja umowy zawartej między PKN ORLEN, a Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa (KOWR) w sprawie projektu „Razem napędzamy polskie rolnictwo”.

Celem Targów było między innymi stworzenie płaszczyzny dla organizacji paneli branżowych, debat i seminariów w obszarze sektora rolno – spożywczego.

- W ten sposób możliwe jest połączenie zarówno środowisk naukowych, akademickich, jak i przedstawicieli organizacji branżowych oraz rolników indywidualnych. Rolnictwo to prężna i szybko rozwijająca się gałąź przemysłu. Głęboko postępujące zmiany są inspiracją do rozwoju oferty Grupy ORLEN dla sprzętu rolniczego, a produkty spółek Grupy ORLEN są obecne w codziennej pracy rolnika - informują przedstawiciele włocławskiej spółki.

Wystawcy mieli okazję zaprezentować się w trzech halach o łącznej powierzchni blisko 70 tys. m2. Obszar wystawowy podzielony był na sektory: Technika Rolnicza, Środki do Produkcji Rolnej, Dobra Żywność, Wystawa Zwierząt oraz Usługi i Doradztwo dla Branży AGRO.

(K.P.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone